زیر 18 سال ممنوع

تصویربرداری مستند تک قسمتی خزندگان ایلام روبه پایان است. بنظر خودم این فیلم بسیار تکان دهنده شده و صحنه های بسیار وحشتناکی از قاتلان بالفطره حیات وحش لرزه بر اندام هر مخاطب می اندازد. کیفیت تصاویر بسیار بالاست و گونه های نادری از خزندگان برای اولین بار به دنیا معرفی می شود. نگرانیم از این است که سازمان این فیلم را با این زیر نویس پخش کند

زیر 18 سال ممنوع

برخی صحنه های فیلم

لانه سازی و شکار افعی شاخدار - سراستس

شکار یک گگو توسط رتیل بزرگ جثه

مبارزه یک مار با یک هزارپای بزرگ جثه و کشته شدن مار

صحنه تخم گذاری گکوی انگشت برگی

لحظه خروج نوزاد از تخم گگو

و

زندگی افعی دم عنکبوتی (سلطان خزندگان ایران)

 

/ 5 نظر / 93 بازدید
مجید محمددوست

از همین الآن میتونم حدس برنم که چه نوع اکرانی خواهد داشت. باید خودمونو برای مقابله با واکنش های مختلف تماشاگرا آماده کنیم ...!

آرش ملكی مجد

درود بر شما خسته كار نباشيد آقای اميری عزيز، بی صبرانه لحظه شماری می كنم تا اين فيلم پخش بشه. پيروز و سربلند باشيد

مجید محمددوست

با سلام برودی طبق هماهنگی انجام شده با آقای امیری, وبلاگی اختصاصی برای این مستند در حال تولید, ایجاد میشه تا اخبار و مطالب مرتبط به راحتی در دسترس دوستان قرار بگیره.

با سلام حتما با اين عناوين مطرح شده و با مشاركت شما در تهيه اين مستند يك كار عالي خواهد بود.براي تماشاش لحظه شماري مي كنم.لطفا هر وقت پخش شد اطلاع بدينو ضمنا من" در جستجوي پلنگ ايراني" رو ديدم. معركه بود.خيلي مشتاقم "خزندگان ايلام"."زندگي در كسوف" و بقيه كاراتونو تماشا كنم.لطفا زمان پخششون رو از قبل اعلام كنين.ممنون.

k_a

من كه پلانهايي از فيلم خزندگان مشاهده كردم با وجودعلاقه من به فيلمهاي حيات وحش و اينكه مشتري 100 در صد نشنال جئو گراف هم هستم ولي هنوز هيچ جا نديدم به نظرم تو دنيا يونيك و پر هيجان ميباشد